Techtle Mechtle – Dokud nás smrt nerozdělí

Galerie

Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show „Dokud nás smrt nerozdělí“ poprvé do Lomnice nad Popelkou!

V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí... Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30 letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba.

Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u vás doma v obýváku, míří do vašeho města. Muzikálovo-taneční divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život.

Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení.

Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za vámi!

Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.

Více informací naleznete na www.techtlemechtlerevue.cz nebo Facebooku: Techtle Mechtle revue – travesti show.

Pořadatel: Techtle Mechtle revue – travesti show

Prodej vstupenek v ceně 420 Kč v předprodeji (v den akce 450 Kč) od 28. 11. 2022 na www.divadlo.kislomnice.cz nebo v Turistickém informačním centru.

Informace o akci a jejím konání